X
تبليغات

تصویر ثابت

ساختار متن
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرحجع مقالات تخصصی حوزه سئو و تولید محتوا

بازدید : 2
دوشنبه 13 ارديبهشت 1400 زمان : 15:13


مهم ترین عنصر در طرح ریزی برای تایپ کردن محتوا، ساخت ساختار بندی آن میباشد. تولید محتوا در مشهد ساختار متنی محتوای وب سایت، جز طلاق ناپذیر در بهینه سازی نویسی است. اگر که محتوای شما دارنده ساختار قابل قبولی باشد، از شانس بیشتری در کسب جايگاه برخوردار خواهد بود.

اندیشه در رابطه گزینش ساختار محتوای وب سایت حتما بها آن را دارااست که پیش از ساخت محتوا فرصتی را به آن تخصیص دهید. به دلیل آن که ساختار متن، در واقع ردیف فقرات آن را تشکیل میدهد و به یوزرها اذن میدهد تا نکات مهم محتوا را اخذ نمایند.

پست ها و صفحه های دارنده ساختار بدیهی خیس، دارنده نرخ تبدیل بیشتری نیز میباشند. در صورتیکه یوزرها پیام صفحه های شمارا بهتر فهم نمایند، نسبت به خرید محصولاتتان مبادرت کرده و یا این که بعدا به آن گشوده خواهند گشت.

گام دوم: تایپ کردن محتوا
اکنون مجال آن فرا رسیده که استارت به تایپ کردن فرمایید. با دقت به توضیحاتی که داده شد، شاید این عمل فقط 20% از مجال تمام تنظیم محتوا را به خویش تخصیص دهد.

تنها بنویسید!
مهم ترین نکته در‌این مرحله از بهینه سازی نویسی، تایپ کردن میباشد. اکثر وقت ها اشخاص در هنگام آغاز تایپ کردن با معضل هایی رو به رو می‌باشند. حتی شما می‌توانید تایپ کردن گزاره نخستین محتوا را در صدر کلا بی خاطر گردید و آغاز به تایپ کردن جمله های بعدی نمائید. فقط تایپ کردن جملاتی که می بایست در جمله نخستین وجود داشته باشند در‌این مرحله کافیست. تایپ کردن بخشهای ابتدایی و انتهایی یک مقاله در وقتی که بدنه محتوا صورت گرفته میباشد، ریلکس خیس میباشد.

در‌حالتی که جمله ها وب سایت دارنده خطاها نگارشی بوده و به لحاظ درست نمی‌رسند، توجهی به آن‌ها نکنید. بازنویسی متن درج شده کاریست که بهتر میباشد آن را به مرحله آنگاه موکول نمائید. نگهداری جریان تایپ کردن در‌این مرحله حق تقدم بالاتری داراست.

ساختار متن را مراقبت نمائید
در هنگام تایپ کردن به ساختاری که از گذشته معلوم نموده اید دقت کرده و گزاره ها را مبنی بر آن بنویسید. اعتنا داشته باشید که از جمله های درست در متن به کار گیری کرده و مهم‌ترین جمله ها را در اولِ جمله ها قرار دهید. بعد میتوانید به دنبال به توضیح بیشتر آن‌ها بپردازید. یوزرها شما بایست کارکشته باشند تا مهم‌ترین داده ها گزاره ها را از اولِ آن اخذ نمایند.

متن‌ها را خوانا بنویسید
تلاوت از صفحه ها اکران نسبت به کتب، فعالیت دشواررتریست و به این ترتیب برای اینکه مطمئن گردید کاربرانتان تا انتهای پست همراهتان خواهند بود، می بایست متن محتوا را خوانا بنویسید. پست هایی که قرائت آن ها بی آلایش خیس میباشد، معمولا نرخ تبدیل و برگشت استفاده کننده بیشتری دارا‌هستند. مهمتر از همگی توجه داشته باشید که محتوا، متناسب با کاربرانتان به تحریر درامده بوده و مطابق با نیازهای آنان باشد.

بیشتر بخوانید
بعضی از اشخاص ذاتا نویسندگان نیکی بوده و نیاز به یادگیری هیچ تکنیکی در بهینه سازی نویسی ندارند. آنان می‌توانند فقط در پهنا یک‌سری دقیقه یک محتوای درگیر کننده و دیدنی بنویسند. سایرافراد دارنده اینگونه خصوصیت نبوده و در اینگونه قوانینی بایست بیشتر تمرین نمایند. در صورتی می‌خواهید که مهارت های خویش در تایپ کردن را ارتقاء دهید، نیاز میباشد که بیشتر بخوانید.

تلاوت مقاله‌ها، مجلات و حتی کتاب داستان ها، برای شما الهام قسمت خواهد بود و به شما امداد می نماید تا محتوای بهتری بنویسید. این فعالیت به شما حافظه خواهد اعطا کرد که دیگر نویسندگان چه طور به نوشته های خویش صورت داده و جمله های متنی را ساخت می نمایند. همینطور به شما فراگیری میدهد که به چه شکل از شوخ طبعی استعمال کرده و با کلمه ها بازی نمایید. به علاوه حسی از یک محتوای کیفیت عالی را در شما ساخت‌و‌ساز خواهد کرد.

استراحت نمائید و بعد از آن ادامه دهید
بهینه سازی نویسی می‌تواند عمل مشقت باشد. در‌حالتی که مجال متعددی را به تایپ کردن تخصیص دهید، بعد از مدتی متوجه می‌شوید که تمرکز شما کاسته شده میباشد. این فرصت برای اشخاص گوناگون، گوناگون میباشد. در حالتی که شم خستگی خیالی می‌کنید، بهتر میباشد که پاره ای استراحت کرده و بعد از آن ادامه دهید. صرف یک چای یا این که مقداری گام زدن قادر است ذهنیت شما را مجددا مهیا کرده تا به تایپ کردن ادامه دهید.

گام سوم: بازنویسی محتوا
زمانی که پیش نویسی از محتوا را ساخت کردید، می بایست وارد فاز پایانی بهینه سازی نویسی گردید. این گام آخرین ممکن میباشد حتی فرصت بیشتری نسبت به تایپ کردن خویش محتوا از شما بگیرد.

بازنویسی محتوا کاریست که باید سوای خوف صورت بپذیرد. شاید نیاز باشد که بخشی از محتوا را حذف نمایید. یک‌سری و چنددفعه محتوا را خوانده تا هر سیرتکامل ایرادات را اصلاح فرمائید. اشتباهاتی مانند نادرست هایی املایی، نگارشی و جمله های بی مفهوم در هر پیش نویسی معمولا وجود خواهند داشت. به دنبال پنج مرحله برای دستکاری نوشته را با هم مرور خوا هیم کرد:

به کارگیری از پلاگین Yoast سئو
چنانچه از وردپرس به کارگیری می‌کنید، پلاگین Yoast بهینه سازی قادر است امداد متعددی به شما درین فعالیت نماید. چرا‌که این پلاگین دارنده امکاناتی برای seo محتوا بوده و به شما یاری می نماید تا آن را برای موتورهای کاوش باصرفه خیس فرمائید. در مقاله seo وردپرس با به کارگیری از Yoast بهینه سازی به توضیحات جامعی در این باره پرداخته ایم.


پلاگین بهینه سازی Yoast سئو Premium (یواست بهینه سازی)
89,000 تومان 29,000 تومان
مرحله نخستین: آهسته تلاوت
در‌این مرحله نوشته خویش را با سرعت معدود و با صدای بلند بخوانید. جمله ها باید عاری از مشکلات نگاراشی بوده و املای آن ها درست باشد. شما بایست نسبت به نوشته های خویش آلرژی متعددی به خرج دهید.

مرحله دوم: تمرکز بر روی جمله ها
توجه داشته باشید که جمله ها به طور درست صورت گرفته باشند. بر روی املای لغات و ساختار پاراگراف توجه فرمائید. همینطور از ساخت‌و‌ساز جمله ها بلند نیز بپرهیزید.

مرحله سوم: تمرکز کردن بر روی گزاره ها
در حالتی که تک تک جملا‌ت یک گزاره درست بودند، به ساختار درونی جمله دقت کرده و بر روی او‌لین پاراگراف متمرکز گردید. آیا پاراگراف اولیه جمله دربردارنده داده ها مهم آن است؟ آیا ترتیب جملا‌ت حاضر در جمله شکلی منطقی داراست؟ آیا رابطه در بین جملا‌ت نگهداری شد‌ه‌است؟

مرحله چهارم: تحلیل کردن ساختار
ساختار میان جمله ها را ارزیابی نمایید. آیا موضوعات مطرح گردیده در گزاره، با ترتیب صحت چیده گردیده اند با اینکه نیاز به انجام تغییراتی میباشد؟

همینطور به نظارت کردن تیترهای اساسی و فرعی پرداخته و از وجود کلمه ها کلیدی در آنان مطمئن گردید. به حافظه داشته باشید که تیترها موجب جلب لحاظ یوزرها برای مطالعه محتوا می‌شود.

مرحله پنجم: به دست آوردن برخورد از اشخاص
پایانی مرحله در دستکاری محتوا، به دست آوردن برخورد از سایرافراد میباشد. براین اساس از همیاران و دوستان خویش بخواهید تا لحاظ خویش در رابطه محتوا را به شما ارائه دهند. به دست آوردن برخورد موجب کسب نظرها سایرافراد گردیده و برخی موجب ساخت تغییرات کلان ای در راستای ارتقاء محتوا میشود.

همینطور با این عمل می شود به آزمایش توفیق جابجایی داده ها به یوزرها پرداخت. به چنگ آوردن برخورد از اشخاص متخصصی مانند ویرایشگرهای ماهر موجب افزایش هر چه بیشتر نوشته مان میشود.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 10
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 6
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 7
 • بازدید ماه : 38
 • بازدید سال : 285
 • بازدید کلی : 285
 • کدهای اختصاصی
  \r\n